SZKOŁA PODSTAWOWA "U SKŁODOWSKIEJ"

przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie

WSPANIAŁYCH UCZNIÓW
WYKWALIFIKOWANYCH NAUCZYCIELI
ŚWIETNIE WYPOSAŻONYCH KLASOPRACOWNI
PRZEDMIOTÓW I ZAJĘĆ DODATKOWYCH

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

KRÓTKO O "SKŁODOWSKIEJ":

Szkoła Podstawowa “u Skłodowskiej” powstała w 2017 roku. Jest prowadzona przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie.

NASZ CEL:

Nasza szkoła kieruje się przede wszystkim dobrem Dziecka. Kształtuje Jego indywidualny rozwój, pobudza ciekawość świata i dba o Jego bezpieczeństwo. Stwarzamy naszym Uczniom doskonałe warunki do nauki i rozwijania zainteresowań.

Program wychowawczy i profilaktyczny szkoły umożliwia rzetelne przygotowanie Uczniów do kolejnych etapów kształcenia. Nieustannie się rozwijamy, aby nasi Uczniowie mogli korzystać z oferty, jaką daje nowoczesne kształcenie. Pragniemy przygotować Naszych Wychowanków do odnoszenia sukcesów, pokonywania trudności i wychować na mądrych i otwartych na świat Młodych Obywateli.

KADRA PEDAGOGICZNA

Szkoły Podstawowej "u Skłodowskiej"

nauczyciel_4

Miguel Knobelsdorf