Mali patrioci ze “Skłodowskiej” w wyjątkowy sposób uczcili Dzień Flagi!
Dzień Flagi to jedno z najważniejszych polskich świąt, które wszyscy Polacy obchodzą od 20 lutego 2004 roku. Od kilku lat rok w rocznie 2 maja w całym kraju możemy zobaczyć olbrzymią ilość biało-czerwonych flag. Nasze przedszkolaki z „u Skłodowskiej” również uczciły Dzień Flagi wykonując piękne plastyczne prace.
Pomimo panującej pandemii koronawirusa, która zmieniła nieco naszą codzienną rzeczywistość Nasze przedszkolaki nie zapomniały jednak, żeby uczcić miniony Dzień Flagi. Ten dzień dla małych patriotów stanowił doskonałe przypomnienie tego, co dla Polaków najważniejsze. Przeglądając nadesłane prace plastyczne nie ma się żadnych wątpliwości, że zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem.
W przygotowanej specjalnie galerii zdjęć z tego dnia nie mogło zabraknąć również wspomnień kiedy ważne Narodowe Święta obchodziliśmy wspólnie.